PEUGEOT BİSİKLET

1886 yılında kurulan Peugeot bisiklet fabrikası ile Peugeot, bisiklette seri üretime geçerek bisiklet sektöründe çok önemli bir adım attı. 1886 yılı Fransız sanayici ve mühendis ailesi Peugeot’ların yüzyılın başında testere şeritleri üretimi ile başlayan ve günümüzün en mükemmel otomobillerine kadar uzanan serüveninde önemli bir yıl oldu.

O tarihten bu yana istediğin yere gidebilme özgürlüğünün, hareket özgürlüğünün, tabiata kaçabilme özgürlüğünün, sağlığını korumanın, trafikte aradan sıyrılabilme özgürlüğünün, park sorununu umursamama özgürlüğünün, teknolojide öncü olup teknolojik baskıdan istediğin zaman kaçıp gitme özgürlüğünün temsilcisi olan Peugeot bisiklet, tıpkı amblemindeki aslan gibi gücü, hızı ve hareket kabiliyeti ile tüm zamanların en gözde bisikleti haline geldi.

Peugeot yıllarca insanlarla birlikte değişti, gelişti, yenilendi ve teknolojik üstünlüğünü her zaman koruyarak çağdaş insanın hayatındaki vazgeçilmez yerini aldı. Bugün Türkiye dahil 18 ülkede üretilen Peugeot, 75 ülkede her yıl yüzbinlerce bisiklet kullanıcısına ulaşıyor. Peugeot bisiklet artık dünyanın her yerinde özgürlüğün, gücün, hızın ve hareket kabiliyetinin temsilcisi olarak konumlandırılıyor. Özgürlük turunun kazanan markası Peugeot size performans, şıklık ve güç sağlar!

 

Cycleurope Türkiye

Cycleurope, Grimaldi Industry Grubu’nun bir parçasıdır. Dünyanın 50’den fazla ülkesinde dağıtım ve satış yapmaktadır.Güçlü Bisiklet markalarının satın alınması ile bugün grup önde gelen bisiklet şirketlerinden biridir.Küresel ve yerel bisiklet takımlarına ve etkinliklerine aktif olarak destek vermektedir.Cycleurope’un bayileriyle birlikte geliştirdiği Velo & Oksijen konsept mağazaları başta Fransa, Finlandiya ve Japonya olmak üzere 450’den fazla mağaza açılışı yapılmıştır.

www.cycleurope.com.tr